Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DHP459RFJ |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 400 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Počet úder za minútu 1. stupeň | 0 - 6.000 min-1 |
| Počet úder za minútu 2. stupeň | 0 - 22.500 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ|kameň|dervo - priemer) | 13 / 13 / 38 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 45 / 25 Nm |
| Akumulátor | 18 V / 4,0 Ah |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 192 x 78 x 256 mm |
| 821550-0 | MAKPAC Systainer |
|
|
2 ks akumulátorov BL1830 |
|
|
Rýchlonabíjačka DC18RC |
| 763175-3 | Rýchloskľučovadlo |
| 346317-0 | Háčik |
| 784637-8 | Bit č.2 |