Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | 6408 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 530 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 2.500 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1 - 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 25 mm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 261 x 68 x 199 mm |
|
|
Rýchloskľučovadlo |