Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | 6413 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 450 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 3.400 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 25 mm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 234 x 64 x 183 mm |
| 763180-0 | Rýchloskľučovadlo |