Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HP2070J |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.010 W |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 1.200 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 2.900 min-1 |
| Počet úder za minútu 1. stupeň | 0 - 24.000 min-1 |
| Počet úder za minútu 2. stupeň | 0 - 58.000 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 16/20/40 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 362 x 70 x 220 mm |
| 142770-6 | Systajner (Typ 1) |
| 838039-1 | Vnútro systajnera |
| 135302-6 | Bočná rukoväť |
| 193822-6 | Skľučovadlo 13 mm |
| 763448-4 | Kľúč |
| 324219-0 | Hĺbkový doraz |