Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | UT1305 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 850 W |
| Voľnobežné otáčky | 1.300 min-1 |
| Priemer miešadla | 165 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 356 x 87 x 152 mm |
| 152892-4 | Bočná rukoväť |
| 781006-4 | Montážny kľúč |
| 781010-3 | Montážny kľúč 2 ks |
|
|
Miešadlo ? 165 mm |
| 265220-5 | Skrutka |
| A-43751 | Nerezový hriadeľ |
| 323962-8 | Držiak príruby |