Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | KP0800 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 620 W |
| Voľnobežné otáčky | 17.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 2,5 mm |
| Drážkovanie | 0 - 9 mm |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 285 x 158 x 158 mm |