Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | KP312S |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 2.200 W |
| Voľnobežné otáčky | 12.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 312 mm |
| Hrúbka triesky do 150 mm | 3,5 mm |
| Hrúbka triesky 150 - 240 mm | 2 mm |
| Hrúbka tiesky 240 - 304 mm | 1,5 mm |
| Hmotnosť | 18,4 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 551 x 425 x 219 mm |
|
|
HSS nôž (nainštalovaný) |
| 193733-5 | Odsávací adaptér |
|
|
Odsávací adaptér |
| 762001-3 | Odsávací adaptér |
| 783219-3 | Inbusový kľúč |