Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | 2012NBX |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.650 W |
| Voľnobežné otáčky | 8.500 min-1 |
| Rýchlosť posuvu | 0,14 m/s |
| Hrúbka triesky do 150 mm | 3 mm |
| Hrúbka triesky 150 - 240 mm | 1,5 mm |
| Hrúbka tiesky 240 - 304 mm | 1 mm |
| Hmotnosť | 28,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 483 x 771 x 401 mm |
|
|
2 ks nože HSS |
|
|
2 ks magnetických držiakov |
|
|
Inbusový kľúč 2,5 mm |
|
|
Kľúč 9 |
|
|
univerzálny stojan |