Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | AT638 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Rozmery (D x Š x V) | mm |
| Typ sponky | 18 GA |
| Dĺžka sponky | 15 - 38 mm |
| Šírka sponky | 6,35 mm |
| Kapacita zásobníka | 100 ks |
| Pracovný tlak | 3,8 - 7,8 bar |
| Hmostnosť | 1,5 kg |
Ochranné okuliare
Olej 30 ml
Inbusový kľúč 3 mm
Inbusový kľúč 4 mm