Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | AF201Z |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Typ klincov | Sponky |
| Dĺžka klinca | 12 - 25 mm |
| Kapacita zásobníka | 100 ks |
| Pracovný tlak | 4,4 - 8,6 bar |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 240 x 45 x 170 mm |
|
|
Ochranné okuliare |
|
|
Olej |