Váš košík je prázdny!
| Model: | DF012DSE |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 200 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 650 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 5,6 / 3,6 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 5 / 6 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Šesťhran 1/4" |
| Akumulátor | 7,2 V / 1 Ah |
| Hmotnosť | 0,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 279 x 43 x 43 mm |
| 158775-6 | Prepravný kufor |
| 198000-3 | 2x Akku BL0715 (1,5 Ah) |
|
|
Nabíječka DC10WA |
| 784244-7 | Bit č.2 50 mm |
| 784245-5 | Bit č.1 50 mm |