Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HP331DSAE |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
Technické údaje:
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.700 min-1 |
| Počet úder za minútu 1. stupeň | 0 - 6.750 min-1 |
| Počet úder za minútu 2. stupeň | 0 - 25.500 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ|kameň|dervo - priemer) | 10 / 8 / 21 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 30 / 14 Nm |
| Akumulátor | CXT 10,8 V / 2,0 Ah |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 201 x 66 x 209 mm |
Dodávané príslušenstvo:
| 821661-1 | Prepravný kufor |
| 197355-3 | Nabíjačka DC10SA |
| 456128-6 | Kryt akumulátora |
| 763229-6 | Rýchloskľučovadlo 10 mm |
| 2 ks | Akumulátor BL1020B (2,0Ah) |