Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | 1806B |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky | 15.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 170 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 2 mm |
| Celková dĺžka | 525 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 530 x 240 x 150 mm |
| 821137-8 | Drevený prepravný box |
|
|
HSS nôž (nainštalovaný) |
|
|
Držiak pre brúsenie |
| 762001-3 | Odsávací adaptér |
|
|
Paralelný doraz |
| 783202-0 | Inbusový kľúč |