Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | N1923B |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 550 W |
| Voľnobežné otáčky | 16.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 3 mm |
| Drážkovanie | 0 - 23 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 295 x 115 x 160 mm |
|
|
2 ks otočného noža |
|
|
Paralelný doraz |
|
|
Šablóna |
|
|
Adaptér odsávania |
| 782209-3 | Kľúč |