Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | 1911B |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 900 W |
| Voľnobežné otáčky | 16.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 110 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 2 mm |
| Celková dĺžka | 355 mm |
| Hmotnosť | 4,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 355 x 160 x 172 mm |
|
|
HSS nôž (nainštalovaný) |
|
|
Držiak pre brúsenie |
|
|
Adaptér odsávania |
|
|
Šablóna |
|
|
Paralelný doraz |
| 782209-3 | Kľúč |