Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DP2010 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 370 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 4.200 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 0,5 - 6,5 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 6,5 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 15 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 209 x 64 x 175 mm |
| 763077-3 | Skľučovadlo 6,5 mm |
| 763418-3 | Kľúč |
| 418198-3 | Držiak kľúča skľučovadla |
| 196322-5 | Hĺbkový doraz |