Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HP1631K |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 710 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 3.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 48.000 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13/16/30 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 296 x 75 x 204 mm |
| 192692-0 | Rýchloskľučovadlo |
| 824811-7 | Prepravný kufor |