Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HP1641K1X |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 680 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 2.800 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 44.800 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 16 / 30 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 13 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 303 x 72 x 222 mm |
Rýchloskľučovadlo
Hĺbkový doraz
Prepravný kufor