Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DA3010F |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 450 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 2.400 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 25 mm |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 270 x 79 x 61 mm |