Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DP4003 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 750 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 700 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 38 mm |
| Maximálny uťahovací moment | 73 Nm |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 308 x 72 x 196 mm |
|
|
Rýchloskľučovadlo |
| 134910-0 | Bočná rukoväť |