Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DP4700 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 510 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 550 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 36 mm |
| Maximálny uťahovací moment | 38 Nm |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 275 x 75 x 118 mm |
|
|
Rýchloskľučovadlo |
| 152492-0 | Bočná rukoväť |