Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DBM131 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.700 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1570 min-1 |
| Max. priemer vŕtania | 132 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | M 18 |
| Priemer objímky | 53 mm |
| Hmotnosť | 6,0 kg |