Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DBM130 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.700 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 2000 min-1 |
| Max. priemer vŕtania | 132 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | M 18 |
| Priemer objímky | 53 mm |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| P-45141 | Prepravný kufor |
| EE7332L695 | Bočná rukoväť |