Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DBM080 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.300 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 2.000 min-1 |
| Max. priemer vŕtania | 82 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | M 18 |
| Priemer objímky | 46 mm |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| P-45135 | Prepravný kufor |
| EE73116695 | Bočná rukoväť |