Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DS4012 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 750 W |
| Voľnobežné otáčky | 600 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 36 mm |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 340x83x401 mm |