Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | DP4010 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 720 W |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 1.200 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 2.900 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 40 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 347 x 70 x 220 mm |
| 193067-6 | Skľučovadlo 13 mm |
| 763441-8 | Kľúč |
| 152521-9 | Bočná rukoväť |
| 324219-0 | Hĺbkový doraz |