Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | AF505N |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Typ klincov | Zapustenie klinca |
| Dĺžka klinca | 15 - 50 mm |
| Kapacita zásobníka | 100 ks |
| Pracovný tlak | 4,0 - 8,0 bar |
| Hmostnosť | 1,45 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 260 x 64 x 237 mm |
| HY00000090 | Prepravný kufor |
|
|
Ochranné okuliare |
|
|
Olej 30 ml |