Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | AC1350 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Pracovný tlak | 10 bar |
| Príkon | 2.100 W |
| Výkon | 2 PS / 1,5 kW |
| Objem nádrže | 50 l |
| Objem nasávania | 240 l/min |
| Hladina hluku | 97 db |
| Hlučnosť | dB(A) |
| Hmotnosť | 26,5 kg |