Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | MAC610 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Pracovný tlak | 8 bar |
| Príkon | 1.100 W |
| Výkon | 0,67 PS / 0,50 kW |
| Objem nádrže | 6 l |
| Objem nasávania | 160 l/min |
| Hladina hluku | 90 db |
| Hlučnosť | 71,8 dB(A) |
| Hmotnosť | 8,5 kg |