Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | AC310H |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Pracovný tlak | HP 26 / RP 9 bar |
| Príkon | 1.800 W |
| Výkon | 2 PS / 1,5 kW |
| Objem nádrže | 6,2 l |
| Výdaj vzduchu | 106 l/min |
| Hladina hluku | 90 db |
| Hmotnosť | 36 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 476 x 507 x 375 mm |