Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HW132 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 2.100 W |
| Motor | Indukčný (2-pólový) cm³ |
| Pracovný tlak | 120 bar |
| Maximálny tlak | 140 bar |
| Prietok vody | 420 l / h |
| Max. teplota privádzanej vody (℃) | 50 °C |
| Aluminium | |
| INOX | |
| Aluminium | |
| Hmotnosť | 18,8 kg |
| 3640920 | Striekacia pištoľ |
| 3640960 | Vysokotlaková hadica 8 m |
| 3640930 | Tryska nastaviteľná |
| 41171 | Tryska turbo |
|
|
Tryska na penu |
| 41185 | Kefa |
|
|
Konektor |