Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | HW102 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Príkon | 1.300 W |
| Motor | Universal cm³ |
| Pracovný tlak | 70 bar |
| Maximálny tlak | 100 bar |
| Prietok vody | 360 l / h |
| Max. teplota privádzanej vody (℃) | 50 °C |
| Aluminium | |
| INOX | |
| Aluminium | |
| Hmotnosť | 5,8 kg |
| 3320152 | Striekacia pištoľ |
| 3320130 | Tryska |
| 3640640 | Tryska nastaviteľná |
| 41169 | Tryska turbo |
| 3640090 | Tryska s nádobou |
| 3640630 | Vysokotlaková hadica 5 m |
|
|
Konektor |