Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | UB1103 |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Maximálny tlak vzduchu (vodný stĺpec) | mm |
| Príkon | 600 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 16.000 min-1 |
| Max. prietok vzduchu | 0 - 246 %m3_h% |
| Hmotnosť | 2,0 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 479 x 185 x 178 mm |
| 123245-4 | Gumová tryska |