Váš košík je prázdny!
| Výrobca: | Makita |
| Model: | SKR200Z |
| Vernostné body: | 0 |
| Dostupnosť: | Skladom |
![]() |
|
| Dosah | ∅ 200 m |
| Presnosť vodováhy | auf 10 m ±1 mm |
| Rozsah pre samonivelizáciu | ±6 ° |
| Otáčky | 0, 300, 450, 600 min-1 |
| Napätie | 2 x 1,5V LR20 |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 156 x 154 x 197 mm |
| LE00796587 | Prijímač |
|
|
Dialkové ovládanie |
|
|
Nástenný držiak |
|
|
Akuliare pre prácu s laserom |
| LE00785638 | Terč |